środa, 4 grudnia 2013Miły sposób na wieczór? Spokojna muzyka i przyjemne światło z lampek aby się wprowadzić w grudniowy klimat. Kubek ciepłego, pysznego kakao i oczywiście blogosfera. 


Chciałabym podziękować wszystkim którzy tu wpadają, a jeszcze bardziej tym którzy stale się udzielają. Wielkie ♥ dla Was. Myślałam, że blog zakurzy się i niewiele osób zainteresuje. Cieszę się że po 3 tygodniach liczba wyświetleń to ponad 1000! Dla weteranów blogosfery to pyłek w porównaniu z ich możliwościami. Jednak dla mnie to cały kosmos i dziękuję Wam serdecznie.  


Dzięki temu chce mi się jeszcze bardziej pisać, recenzować i rozmawiać z Wami. Przyjemnego wieczoru :* 4 komentarze:

 1. Też lubię takie wieczory, nawet teraz siedzę sobie pod kocykiem, z kubkiem gorącej i aromatycznej herbatki, w powietrzu unosi się zapach ze świątecznej świecy i czytam sobie blogi :D


  W wolnej chwili zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uwielbiam takie wieczory przy świecach z kubkiem gorącego kakao pod kocem :) A jeszcze do tego obecność Mojego M i wieczór wręcz idealny :)

  http://czarnamyszka1994.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. jak dla mnie, początkującej też jest taki wynik baaardzo satysfakcjonujący! :) Gratuluję i mam nadzieję, że będziesz jeszcze dłuuuugo z nami:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ;) Właśnie robię projekt Mikołajkowy ;)

   Usuń