poniedziałek, 2 grudnia 2013

BLACK GOLD


Mija kolejny tydzień zabawy, projekt: kreuj ciąg dalszy...u Cherry nails, tym razem motywem przewodnim jest X. Od początku wiedziałam, że ten wzór będzie moim ulubionym .Można się nim bawić i bawić, ponieważ daje wiele możliwości. 


Wiedziałam, że wykorzystam czerń i kolor starego złota. Musiałam też poćwiczyć metodę z paseczkami. Ćwiczyłam, ćwiczyłam i myślałam, że jednak nie dam rady uzyskać tego co chce. W końcu poszłam na kompromis i udało się. Chciałam uzyskać błyszczące paseczki na matowych płaszczyznach...niestety nakładanie topu matującego niszczyło moje plany. Dlatego zmodyfikowałam projekt i część płaszczyzn jest matowa a część nie. Najbardziej podoba mi się zmatowione złoto, ma piękny odcień starego, rozbielonego złotka. 


W tym projekcie pomogły mi: Wibo czarny nr 34 i złoty, nie znam nr bo pasek się już zatarł, matujący top z Lovely. Do tego taśma i nożyczki.


Jest to dość pracochłonny projekt, ale jestem zadowolona z efektów. Może kiedyś uda mi się zrobić, to co sobie zaplanowałam, od razu, bez zalewania stolika i wszystkiego wokół lakierem...i bez zmywania, poprawiania w kółko tego samego... może kiedyś ;)
Jak Wam się podoba czarne złoto?


6 komentarzy:

 1. cudowne połączenie, a do tego to wykorzystanie matowego :D cuuuudo!

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne, bardzo mi się podobają, uwielbiam złoto

  OdpowiedzUsuń
 3. stylowo i glamour, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne masz pazurki, a każde zdobienie jest boskie na Twoich pazurkach!!

  OdpowiedzUsuń