sobota, 21 grudnia 2013

RENIFER


Trzeci tydzień w zbiorowym malowaniu u lilang-baso okazała sie dla mnie najtrudniejszy, a tak się cieszyłam na wzorek który podała nam Alina jako inspirację: 

Pierwszy motyw podobał mi się od dawna i czekałam tylko na sposobność czy uda mi się ręcznie odtworzyć ten wzór. Niestety w trakcie tygodnia musiałam skrócić swoje długie paznokcie do długości ledwo za opuszki palców. Też macie zawsze po takim zabiegu  poczucie, że Wasze palce skurczyły się? Między innym przez to nie mogłam zmieścić się na mniejszej powierzchni z drobnym wzorkiem :( Z drugiej strony przygotowania do Świąt też pozbawiły mnie czasu by dopracować projekt.  Udało mi się tyle zmalować i chociaż nie jestem zadowolona z jakości to brak mi już czasu by tworzyć go od nowa...a tak chciałam by wyszedł. Mam nadzieję, że ktoś dopatrzy się jednak renifera niż pso-zająca ;) 


Wszystkie pazurki pomalowałam czerwonym lakierem Bell Ladycode. Wzorki malowałam białą farbką akrylową i pędzelkiem,  niestety nie wzięłam ze sobą małych pędzelków i stąd też trudności przy prostych liniach. Cały wzór tylko lekko zmodyfikowałam do moich mniejszych powierzchni i braku sprzętu. Oby przyszły tydzień był łaskawszy :D Jeśli komuś się jednak spodoba to przypominam o głosowaniu, które odbywa się na stronie Aliny, wystarczy zagłosować w ankiecie, która znajduje się w pasku bocznym jej bloga. Będzie mi bardzo miło ;)
5 komentarzy:

 1. Wygląda rewelacyjnie. Pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mega! (; Też podobne zrobiłam ale w zeszłym roku ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. są fantastyczne ;) bardzo podoba mi się ten wzór

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie ci to wyszło, tak przytulnie, bo sweterkowy motyw :D

  OdpowiedzUsuń